Сайлау округінің атауы

Депутаттың тегі, аты, әкесінің аты

Елді мекен атауы

Қабылдау орны

Қабылдау мерзімі

Сағаты

№ 1 Қызылту

Таударбекова Гүлнара Әбдікерімқызы

Кеген

 сел. округ әкімдігі

Үшінші айдың төртінші дүйсенбісі

14.00-17.00

№ 2 Солтүстік Кеген

Кенетаева Сәуле Сұлтанқызы

Кеген

 сел. округ әкімдігі

Бірінші айдың екінші сәрсенбісі

14.00-17.00

Түменбай

бастауыш мектеп

 

– " –

10.00-11.00

Темірлік

фельдшерлік пункт

Екінші айдың бірінші сәрсенбісі

11.00-13.00

Тұйық

кент округі әкімдігі

 

– " –

14.00-17.00

№ 3 Қарқара

Саниязов Серік Сансызбайұлы

Қарқара

сел. округ әкімдігі

Бірінші айдың үшінші бейсенбісі

14.00-17.00

Ереуіл

бастауыш мектеп

 

– " –

10.00-12.00

Көкпияз

бастауыш мектеп

Бірінші айдың үшінші сәрсенбісі

12.00-13.00

Шырғанақ

сел. округ әкімдігі

 

– " –

10.00-12.00

 

Кеңсу

 

бастауыш мектеп

 

– " –

 

14.00-16.00

 

 

 

 

 

 

№ 4 Ұзынбұлақ

Советов Нұрбай

Ұзынбұлақ

сел. округ әкімдігі

Үшінші айдың екінші жұмасы

10.00-12.00

Ақсай

орта мектеп

 

– " –

14.00-16.00

Жылысай

сел. округ әкімдігі

Екінші айдың екінші жұмасы

10.00-12.00

Шыбышы

орта мектеп

 

– " –

14.00-16.00

№ 5 Жалаңаш

Тұрлықожаев Мейірбек Жүнісжанұлы

 Жалаңаш

сел. округ әкімдігі

Үшінші айдың екінші сенбісі

10.00-13.00

Тоғызбұлақ

орта мектеп

 

– " –

14.00-16.00

№ 6 Қарабұлақ 

Тілемісов Бақыт Дәукенұлы

Кіші Жалаңаш

сел. округ әкімдігі

Екінші айдың екінші сәрсенбісі

10.00-13.00

Қарабұлақ

орта мектеп

 

– " –

14.00-17.00

Саты

орта мектеп

Екінші айдың екінші бейсенбісі

10.00-13.00

№ 7 Тасашы

Абдрахманов Рахымжан

Тасашы

сел. округ әкімдігі

Бірінші айдың екінші дүйсенбісі

10.00-13.00

Ақтасты

орта мектеп

 

– " –

14.00-16.00

Жалаулы

орта мектеп

Екінші айдың үшінші дүйсенбісі

10.00-12.00

Кіші Қарқара

орталау мектеп

– " –

14.00-16.00

Ақбейіт

бастауыш мектеп

Үшінші айдың бірінші дүйсенбісі

10.00-11.00

Көмірші

орта мектеп

 

– " –

12.00-13.00

№ 8 Алғабас

Жексембиев Сырым Есенханұлы

Алғабас

сел. округ әкімдігі

Бірінші айдың екінші сәрсенбісі

 

14.00-17.00

 

Жаңаталап

 

орта мектеп

 

– " –

 

11.00-13.00

Жіңішке

орталау мектеп

– " –

10.00-11.00

Күрметі

орта мектеп

Екінші айдың бірінші сәрсенбісі

10.00-12-00

Жайдақ-бұлақ

орталау мектеп

 

– " –

14.00-16.00

Талды

орта мектеп

Бірінші айдың үшінші сәрсенбісі

14.00-16.00

Бөлексаз

орта мектеп

 

– " –

10.00-12.00

№ 9 Нарынқол

Жиенбекова Дана Алтайқызы

Нарынқол

сел. округ әкімдігі

Екінші айдың екінші дүйсенбісі

10.00-12.00

 

Қостөбе

 

бастауыш мектеп

 

– " –

 

14.00-15.00

Қақпақ

сел. округ әкімдігі

Екінші айдың үшінші дүйсенбісі

10.00-12.00

№ 10 Хантәңірі

Бошугулов Қуанышбек Дүйсенәліұлы

Нарынқол

сел. округ әкімдігі

Екінші айдың бірінші сәрсенбісі

14.00-16.00

№ 11 Жамбыл

Сатылғанов Самат Нақысбекұлы

Жамбыл

сел. округ әкімдігі

Үшінші айдың үшінші сәрсенбісі

10.00-13.00

 

Қаратоған

 

орта мектеп

 

– " –

 

14.00-15.00

Тегістік

сел. округ әкімдігі

– " –

16.00-18.00

№ 12 Текес

Нүсіпқожаев Талғат Жоспарханұлы

Текес

сел. округ әкімдігі

Үшінші айдың бірінші сәрсенбісі

10.00-13.00

Жаңа Текес

орта мектеп

– " –

14.00-16.00

№ 13 Сарыжаз

Әбек Ұлықпан

Сарыжаз

сел. округ әкімдігі

Үшінші айдың екінші сәрсенбісі

10.00-13.00

 

Қайнар

 

сел. округ әкімдігі

 

Үшінші айдың екінші бейсенбісі

 

10.00-13.00

№ 14 Шәлкөде

Құдабаев Ерлан Әкімбайұлы

Шәлкөде

сел. округ әкімдігі

Үшінші айдың үшінші жұмасы

10.00-13.00

Қарасаз

сел. округ әкімдігі

Үшінші айдың екінші бейсенбісі

10.00-13.00

Тұзкөл

орта мектеп

– " –

14.00-16.00

№ 15 Сары-бастау

Әлиев Нұрбол Мәжитұлы

Сарыбастау

 

сел. округ әкімдігі

Екінші айдың төртінші бейсенбісі

10.00-13.00

Талас

орта мектеп

Екінші айдың екінші бейсенбісі

10.00-13.00

№ 16 Сүмбе

Қырықбаева Күлбаршын Естеуқызы

Сүмбе

сел. округ әкімдігі

Екінші айдың екінші бейсенбісі

10.00-13.00

Қызыл-шекара

орта мектеп

Үшінші айдың үшінші бейсенбісі

10.00-12.00

Көкбел

орта мектеп

 

– " –

14.00-15.00

 

Аудандық мәслихат
аппаратының жетекшісі:                      Ғ.Саретбаев

 

 

Арипова Гулнара Рауанқызы

Райымбек аудандық мәслихатының хатшысы

Анонстар

АУДАНДЫҚ МӘСЛИХАТТА Райымбек аудандық мәслихатының депутаттары мен аудан халқының назарына

         VII шақырылған Райымбек аудандық мәслихатының және оның аппаратының 2022 жылдың ІІ тоқсанына арналған жұмыс жоспарына сәйкес, ««Жайылымдар туралы» Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы №47-VI Заңын жүзеге асыруда аудан көлемінде атқарылған жұмыстар мен алда тұрған міндеттер туралы» мәселе бойынша көпшілік тыңдау өткізіледі.

          Баяндамашы: С. Сатылғанов- Райымбек ауданы әкімінің орынбасары.

          Көпшілік тыңдау 2022 жылы 23 мамыр күні сағат 1500-де аудандық мәдениет үйінде өтеді.

АУДАНДЫҚ МӘСЛИХАТТА Райымбек аудандық мәслихатының депутаттары мен аудан халқының назарына

 

Толығырық ...

ХАБАРЛАНДЫРУ! АУДАНДЫҚ МӘСЛИХАТТА Райымбек аудандық мәслихатының депутаттары мен аудан халқының назарына

      «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 3-тармағына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихатының VII шақырылымындағы кезектен тыс ХХV сессиясы 2022 жылғы 28 наурыз  күнгі сағат 15.00-де Нарынқол ауылында аудан әкімдігінің кіші мәжіліс залында «офлайн» және «онлайн» режимдерінде «Zoom» платформасы арқылы қашықтықтан  өтетіні жайында  хабардар  етемін.   

      Аудандық мәслихаттың депутаттарын  тіркеу 2022 жылғы  28 наурыз күнгі  сағат 14.50-ден бастап «офлайн» және «онлайн» режимінде аудандық мәслихатта жүргізіледі.  

      Сессия  қарауына мына төмендегідей мәселе ұсынылады:

      VІI шақырылған Райымбек аудандық мәслихатының хатшысын сайлау туралы.

         Аудандық мәслихат хатшысының м.у.а.                     С. Мүсірбаев

Санауыш

4240862
Бүгін
Кеше
Осы аптада
Өткен аптада
Осы айда
Соңғы ай
Барлық уақытта
798
1420
12781
4213175
2218
44247
4240862
Сіздің IP: 3.238.125.76
02-07-2022 18:18