Райымбек аудандық мәслихатының жергілікті өзін-өзі басқару, қаржы және бюджет, экономикалық саясат, инновациялық даму, кәсіпкерлік, туризм, аграрлық мәселелер, экология, табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы: Алиев Нұрбол Мәжитұлы

Комиссия хатшысы: Бестібаев Елжан Кадрахманұлы

Комиссия мүшелері:

Бошугулов Қуанышбек Дүйсенәліұлы

Нүсіпқожаев Талғат Жоспарханұлы

Райымбек аудандық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени даму, құқық, қоғамдық бірлестіктермен жұмыс, бұқаралық ақпарат құралдары жөніндегі тұрақты комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы: Мүсірбаев Самат Сартаубайұлы

Комиссия хатшысы: Ерназарұлы Дидар

Комиссия мүшесі:

Состав постояннои комиссии по вопросам местного самоуправления, финансов и бюджета, экономической политики, развития инноваций, предпринимательства, туризма, аграрного сектора, экологии и использования природных ресурсов:

Преседатель комисси: Алиев Нурбол Маджитович

Секретарь комисии: Бестибаев Елжан Кадрахманович

Член комисси:

Бошугулов Қуанышбек Дюсеналиевич

Нусипкожаев Талгат Жоспарханович

Состав постояннои комиссии по вопросам социального и культурного развития, права, работе с общественными обьединениями и средствами массовои информации Райымбекского районного маслихата

Комиссия төрағасы: Мусирбаев Самат Сартаубаевич

Комиссия хатшысы: Ерназарұлы Дидар

Комиссия мүшесі:

Комиссия төрағасы:

Алиев Нұрбол Мәжитұлы – №15 Сарыбастау сайлау округінен депутат, «Нарынқол орман шаруашылығы» мемлекеттік мекемесінің директоры

Комиссия мүшелері:

Бестібаев Елжан Кадрахманұлы – №16 Сүмбе сайлау округінен депутат, Сүмбе ауылындағы мал діргерлік пунктінің мал дәрігері

Бошугулов Қуанышбек Дүйсенәліұлы – №10 Хантәңірі сайлау округінен депутат, «Ақбота» шаруа қожалығының төрағасы

Нүсіпқожаев Талғат Жоспарханұлы – №12 Текес сайлау округінен депутат, «Өркен» шаруа қожалығының төрағасы

Сатылғанов Самат Нақысбекұлы – №9 Нарынқол сайлау округінен депутат, «Нұр Отан» партиясы аудандық филиалы төрағасының бірінші орынбасары

Комиссия төрайымы:

Нүсіпқожаева Лара Нұрәліқызы – № 2 Солтүстік Кеген сайлау округінен депутат, №2 Кеген орта мектебінің директоры

Комиссия мүшелері:

Алиев Берік Халықұлы – № 5 Жалаңаш сайлау округінен депутат, Жалаңаш ауылдық ауруханасының меңгерушісі

Дарубаева Ғалия Әділжанқызы – № 7 Оңтүстік Кеген сайлау округінен депутат, «Балауса» бөбекжай-балалар бақшасының меңгерушісі

Өтегенова Гаухар Байтұрсынқызы – № 11 Жамбыл сайлау округінен депутат, Қайнар орта мектебінің физика пәнінің мұғалімі

Тілемісов Бақыт Дәукенұлы – № 6 Қарабұлақ сайлау округінен депутат, «Райымбек аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының директоры

Комиссия төрағасы:

Советов Нұрбай – № 4 Ұзынбұлақ сайлау округінен депутат, «Райымбек атындағы кредиттік серіктестік» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің басқарма төрағасы

Комиссия мүшелері:

Мүсірбаев Самат Сартаубайұлы – № 13 Сарыжаз сайлау округінен депутат, Сарыжаз кәсіптік техникалық колледжі директорының орынбасары

Саниязов Серік Сансызбайұлы – № 3 Қарқара сайлау округінен депутат, «Саниязов» шаруа қожалығының төрағасы

Смағұлов Сабазжан Құсайынұлы – № 8 Алғабас сайлау округінен депутат, жеке кәсіпкер

Таударбекова Гүлнара Әбдікерімқызы – № 1 Қызылту сайлау округінен депутат, жеке кәсіпкер

Анонстар

Санауыш

2501144
Бүгін
Кеше
Осы аптада
Өткен аптада
Осы айда
Соңғы ай
Барлық уақытта
2781
4293
39624
2427633
11346
137886
2501144
Сіздің IP: 3.226.245.48
03-08-2020 14:55